KONTAKT
A A A

Pytania związane z zasadami rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców będących osobami fizycznymi należy kierować za pośrednictwem strony Pojedynczego Punktu Kontaktowego poprzez zakładkę Pomoc.

Pamiętaj jednak, że Punkt Kontaktowy nie zajmuje się indywidualnymi sprawami (np. jaką formę opodatkowania wybrać) - za to może wskazać Ci właściwą procedurę i adekwatny organ udzielając porady eksperckiej w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Punkt Kontaktowy służy również pomocą w przypadku sporu z organem krajowym lub unijnym poprzez sieci wsparcia.


Pytania techniczne i uwagi związane z funkcjonowaniem systemu informatycznego Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) należy kierować za pośrednictwem Centrum Pomocy.

Infolinia: 801 055 088 czynna w dni robocze w godzinach 7.00 - 17.00.

Prosimy o podawanie Imienia i Nazwiska oraz nr NIP przedsiębiorcy którego sprawa dotyczy.


W zakresie podatków informacje uzyskasz w Krajowej Informacji Skarbowej (www.kis.gov.pl) Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 z tel. stac.: 801 055 055 z tel. kom.: 22 330 0330

W zakresie ubezpieczeń informacje uzyskasz w Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS Infolinia czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 18.00 tel. 22 560 16 00. Automatyczny System Informacyjny dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.